הבטחה – פתרון אנטי סאן מבית OKD | סאן קונטרול!

חברת OKD | סאן קונטרול הינה היבואנית הגדולה ביותר בארץ של מגוון ציפויי מגן עבור שמשות, חברת "סאן קונרטול" מתמחה בהתקנת משטחי אנטי סאן (ולא רק בארץ) ובאופן כללי חברת OKD | סאן קונטרול מובילה בארץ בכול מה שנוגע לחיפויי קירות ובמתן מענה מלא עבור בעיית הקרינה, כאשר בין היתר החברה גם יודעת גם להעניק שירותי עיצוב משרדים – ולו באמצעות שירותי הדפסה על קירות.

מרשים לצד פרקטי

כיום ידוע שמאוד מרשים להתקין קירות זכוכית, אך בו זמנית גם ידוע עד כמה קירות זכוכית חיצוניים עשויים להוות מכשול, וזאת כי הם מעבירים קרינה, חום, מובילים לתחושת סנוור בלתי נעימה ומאיצים את הליך הבלאי של הציוד. אי לכך טוב לדעת שישנו פתרון פשוט ביותר – שימוש במשטחי חיפוי ייעודיים אשר עונים לשם המקצועי "אנטי סאן". עם זאת, לצד העובדה שניתן למצוא חברות נוספות אשר מתקינות משטחים שכאלו, ראוי לדעת שיש חברה אחת אשר עובדת עם החומרים הטובים ביותר ומעניקה שירותי התקנה מדויקים עבור כל גודל וצורה של חלון.

הגנה מלאה

חברת OKD | סאן קונטרול עובדת בתחום לאורך שנים, ועל כן מסייעת כיום למגוון נרחב של משרדי ממשלה, בתי חולים, מוסדות חינוכיים וכדומה, ליהנות ממשטחים שקופים, לצד הגנה על הבריאות, איכות הציוד והיכולת לחסוך בעלויות, ולו כי השימוש במזגן פוחת – הן בימות החורף והן בימות הקיץ. כיצד? בזכות בידוד מרבי שמציעים משטחי אנטי סאן מבית החברה. כמו כן יש לדעת שהחברה שמחה לייעץ ברמה העיצובית ולהמליץ על שורת מוצרים משלימים – כגון שירותי הדפסה עבור עיצוב יותר שלם של כלל המתחם.

הטכנולוגיה בשיאה

לצד ההצלחה הגדולה, החברה אינה עוצרת לרגע ובכול רגע נתון ניתן לראות כיצד היא ממשיכה להסתכל לעבר העתיד, כיצד היא אינה מתפשרת על איכות החומרים וכיצד היא בוחנת את הטכנולוגיה האחרונה על מנת להעניק ללקוח את הפתרון המתקדם ביותר. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות הן ממשטחי זכוכית גדולים והן להימנע מנזקי הקרינה, הרי שגם אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים מבית החברה!

צור קשר

השאירו פרטים