ציפוי חלונות נגד שמש

ציפוי חלונות נגד שמש – לבריאות!

כאשר אנו באים לבנות בית, אנו מקפידים, מן הסתם, להתקין חלונות בקיר או בתקרה של המבנה. החלונות מאפשרים לאור ולאוויר להיכנס דרכם ויכולים להגיע במגוון רחב של תצורות, סגנונות, גדלים ועיצובים שונים. לעיתים על החלונות מותקנים תריסים, וילונות או מתקנים אחרים אשר מרסנים את כניסת אור השמש. אולם, האמת היא, שאין זה מספיק עבור חשיפה ממושכת לאור השמש ולקרינה.

גם כאשר יש לנו בבית חלונות, אנחנו נתונים תחת חשיפה ממושכת לאור השמש היכולה לגרום נזקים – גם לרכוש שלנו אשר עלול לדהות ולהתקלקל, אבל חמור מכך – גם נזקים בריאותיים המשפיעים על העור שלנו ויכולים ליצור כתמים, כוויות, הזדקנות של העור וחלילה מכך, במקרים חמורים יותר, גם לגרום לבעיות בעיניים ולסרטן העור.

מגוון פתרונות הצללה לחלונות

היום ניתן למצוא מגוון פתרונות הצללה לחלונות אשר מסייעים במניעת החשיפה לשמש ויכולים לרסן את הקרינה שחודרת אלינו. בין מגוון פתרונות אלו, ניתן למצוא הכהיית חלונות והצללת חלונות על ידי שימוש במוצרים ייחודים כמו מגן שמש, ציפויי "אנטי סאן" ועוד. אחת הדרכים היותר פופולאריות היום לרסן את הנזק מפני קרינת השמש, היא לבצע ציפוי חלונות נגד שמש גם עבור הבית וגם עבור המשרד.

ציפוי חלונות לבית

אנו דואגים להגן על הבית שלנו מפני פורצים ושודדים באמצעות מערכות מיגון ואזעקות שונות, אבל לעיתים שוכחים שגם הנזקים של הקרינה יכולים להשפיע עלינו באופן שלילי. הבית הוא המרחב הטבעי שלנו ולכן חשוב במיוחד לבצע בו ציפוי חלונות לבית. בכך אנו שומרים גם על הבריאות שלנו וגם על הבריאות של הסובבים אותנו.

ציפוי חלונות נגד שמש – אז איך זה עובד?

ציפוי חלונות לבית עשוי מיריעות פוליאסטר איכותיות. לכל יריעה יש שכבה אשר מגנה עליה מפני סדקים ושריטות. בצד השני של היריעה יש דבק מיוחד שנצמד לזכוכית. ציפוי חלונות לבית מווסת למעשה את הטמפרטורה של השמש, ובכך מווסת את המעבר של אנרגיית השמש לתוך החלל. הוא מונע כמעט לחלוטין את המעבר של הקרינה ומבטיח לנו חיים בטיחותיים ואיכותיים. ציפוי חלונות נגד שמש משפר את יכולת הבידוד של החלונות ומפחית באופן משמעותי גם את הסכנות מפני פריצות וגניבות.

ציפוי חלונות נגד שמש למשרד

גם במשרד שלנו, בו אנו מבלים את מרבית שעות היום שלנו, אנו לא חסינים בפני החלונות אשר אינם מרסנים את קרינת השמש. לשם כך, חשוב במיוחד לבצע ציפוי חלונות נגד שמש למשרד. מלבד התועלות הרבות שביצירת ציפוי שכזה, ציפוי חלונות נגד שמש למשרד יכול להפחית באופן משמעותי את העלויות של מערכות המיזוג, מאחר ויותר נעים בחלל המשרד. כמובן שציפוי החלונות מסייע במניעה של מעבר קרינת השמש ומבטיח איכות ונועם בעבודה ובשהות במשרד. לשימוש בציפוי חלונות למשרד, ניתן למצוא גם מעלה נוספת. מאחר ומדובר בציפוי, ניתן להטביע עליו כל דבר שנרצה, החל מהסלוגן של החברה, הלוגו או כל משפט השראה, או אייקון ויזואלי אחר. לכן, ציפוי חלונות למשרד יכול לשמש גם ככלי שיווקי גדול ורב עוצמה.

חברת OKD | סאן קונטרול מבית או.קיי דיל בע"מ מתמחה במגוון פתרונות הצללה לחלונות, לבית ולבית העסק, ביניהם הכהיית חלונות, ציפוי חלונות לבית ולעסק על ידי שימוש בציפוי "אנטי סאן", מגן שמש ומערכות מיגון שונות לחלונות. לחברה ידע וניסיון רב בפרויקטים רבים בארץ ובעולם ומגוון רחב של לקוחות, פרטיים וציבוריים. חברת OKD | סאן קונטרול מקפידה על רמות הבטיחות הגבוהות ביותר ומספקת את מגוון המוצרים האיכותיים שקיימים.

צור קשר

השאירו פרטיםCall Now Button