ציפוי להגנה מקרינת אנטנות

האם אני צריך ציפוי להגנה מקרינת אנטנות?

עד היום ניטש הוויכוח על אודות קרינת אנטנות סלולאריות ומידת הנזק העלולה להיגרם מהן. חשוב לדעת, כי אנטנות סלולאריות מקרינות רמה מסוימת של קרינה גם בהעדר צרכנים סלולאריים בסביבה. היא נובעת מריבוי תדרים. הניסיון מוכיח, כי ריבוי צרכנים גורם לרמת קרינה גבוהה יותר, הן על ציר התדר והן על ציר הזמן. חלק הארי של הקרינה נכנס לבית דרך חלונות. מעובדה זו, כשלעצמה, עשוי להיגזר הצורך בציפוי חלונות נגד קרינה. כל אדם בר דעת מבין, כי יש חשיבות רבה להתמודד נגד סכנות. ההבנה כי חלונות מהווים אמצעי הולכה של קרינה מחייבת לצפות אותם בציפוי אופטי מונע קרינה. כמו כל פתרון, גם זה אינו מושלם ואין בו כדי למנוע לחלוטין את הקרינה אבל הוא מפחית ומצמצם אותה באופן דרמאטי, כמעט עד פי מאה!

 מיגון מקרינת אנטנות

חברת OKD | סאן קונטרול מתמחה בייבוא והפצה של ציפוי אופטי המספק מיגון קרינה מאנטנות סלולאריות. מדובר בציפוי העומד בתווי תקן איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ביותר. הציפוי דק ודקורטיבי ושומר על חזות החלון ( לא אחת אף מייפה אותו…). החברה מתמחה בסוגים שונים של ציפויים נגד פריצות, נגד פיצוצים והרס, נגד דהייה, נגד סנוור, נגד חום ועוד. אבל מכל סוגי הציפויים, אין עוררין על כך שהחשוב והחיוני ביותר מבניהם הוא ציפוי אופטי לצורך מיגון קרינת אנטנות סלולאריות. הואיל והכול מודעים לנזקיה הפוטנציאליים הקשים של קרינה זו, יש לנקוט בכל אמצעי המגן האפשריים על מנת להפחית כל שניתן את החשיפה אליה. מי מכם- מי לא?!- שלא נוהגים להמר, קל וחומר להסתכן, ודאי מבינים את חשיבות הציפוי האופטי למיגון קרינה מסוכנת של אנטנות סלולאריות, אשר בשנים האחרונות, עם הגברת התחרות בין חברות הסלולאר בכלל ועם חדירתן לשוק של חברות סלולאר נוספות, חל גידול וריבוי משמעותי במספרן ובתוך כך מגביר ומעצים את כמות הקרינה שהן פולטות.

המיגון המוצע הוא ציפוי מתכתי שקוף, אשר מפחית ומצמצם את יכולת מעבר הקרינה דרך השמשה עד פי 100. הציפוי אינו פוגם בחזות הדקורטיבית של החלון. המוצר והשירות ניתנים לכל הסוגים והגדלים של השמשות, בבתים פרטיים, במוסדות ציבור, בעסקים, בארץ ומחוץ לה. כמו כן ניתן להתקין את הציפוי גם על שמשות רכב. הציפוי למיגון קרינה עומד בכל תווי תקן הבטיחות והאיכות המחייבים והמחמירים ביותר. הצורך בציפוי חלונות נובע, בין השאר, מכך שכמעט בכל אזור קיימות לבד מהאנטנות הגלויות לעין גם אנטנות סמויות, לכן הנחת היסוד היא כי קיימת קרינה קבועה, מתמדת, המחייבת ציפוי חלונות. מדובר בהשקעה חד פעמית שנותנת מענה סביר ואף טוב לאורך זמן.

אין סיבה לקחת סיכון

גם אם התועלת שבציפוי לא תהיה 100% הנזק שלה יהיה אפסי. בנוסף, החומר הוא גם מגן שמש, שמשמש גם למניעת כניסת קרינת השמש למבנה ובכל מקרה תורם לבריאות דיירי המבנה. אם וכאשר ברור ומוסכם כי ציפוי חלונות נגד קרינה אכן מסייע בצמצום חדירתה באופן משמעותי ביותר יהיה זה בלתי אחראי להימנע מהציפוי. אשר על כן התשובה לשאלה שבכותרת היא חד משמעית: צריך! ורצוי ומומלץ.

חשוב לדעת, כי בוויכוח הניטש על אודות עצם הקרינה ושיעורה מעורבים אינטרסים שונים. חברות הסלולאר ודאי יעשו כל מאמץ "להוכיח" כי אין כל נזק באנטנות, אבל העמדה שלהן נגזרת, כמובן, משיקול עסקי-כלכלי מובהק. בוויכוח נשמעות גם דעות של מומחים, אשר אין סיבה לחשוד באובייקטיביות שלהם, המשמיעים, כצפוי, דעה שונה.

היות שהציבור צריך לעשות מה שטוב ומועיל ובעיקר בריא בשבילו, חשוב לא להותיר את החלונות חשופים ולצפות אותם, ודאי אם וכאשר ברור לכם כי אתם מתגוררים בקרבת אנטנות סלולאריות. החברה מזמינה אתכם ליצור אתה קשר באמצעות הטופס המקוון המצורף כאן, באתר, לקבלת מידע וייעוץ חינם ללא כל התחייבות שהיא, הן על מיגון קרינה והן על מגוון סוגי הציפויים הנוספים, האפקטיביים והדקורטיביים, שהם פרי פיתוח וייצור של חברת OKD | סאן קונטרול.

צור קשר

השאירו פרטיםCall Now Button