ציפוי זכוכית ומיגון זכוכית

ציפוי זכוכית להגנה מפני פריצות

תופעה מרגיזה שפוקדת לצערנו רבים היא בית שנפרץ. הגנה מוחלטת מפני פריצות לא קיימת ויומרני מדי יהיה לטעון כי ניתן למנוע במאת האחוזים את התופעה, אך מגוון הפתרונות שניתן במאמר זה יעזרו לכם למזער את הסיכויים ולהפוך פריצה לביתכם לניסיון מסובך. על ידי ציפוי חלונות לבית ועוד מגוון דרכים, ניתן להקשות על הפורצים ולמנוע מהם את הפריצה.

 

לפני שנגיע אל כמה פתרונות בסיסיים שבידכם לבצע, יחד עם פתרונות מיגון איכותיים, תיחשפו אל:

סוג הפורצים האפשריים

פורצים מזדמנים

ברוב המקרים אנשים נוהגים לחשוב כי פורצים מגיעים אל בתי יוקרה עם רכוש רב ערך, אך לא תמיד הדבר הוא נכון וברוב המקרים תגלו כי מדובר בפורצים מזדמנים שבגלל  אי נקיטת אמצעי זהירות בסיסיים, ניצלו את ההזדמנות הנוחה ופרצו.

הפורצים המזדמנים והפחות מיומנים לרוב מחפשים סביב הבית את המפתחות, בודקים האם יש רעש ואורות, בודקים את ארונות החשמל ובמידה והם מסיקים כי השטח פנוי אז הם מחליטים לבצע את הפריצה. מדובר לרוב בפריצות פשוטות מאוד שרק אי זהירות בתוספת העובדה כי מדובר בבית ללא אמצעי מיגון, מאפשרות להם את הפריצה הקלה. הגנה מפני פריצות מסוג זה היא קלה ביותר.

פורצים מקצועיים

לעומת הפורצים המזדמנים יש פורצים מיומנים וחכמים אשר מבצעים פריצות מקצועיות ומתוכננות היטב. במקרים רבים תכנון הפריצה יתרחש בשל איסוף מידע אישי שמגלים הפורצים, סטאטוסים ברשתות החברתיות, רכב יוקרתי שהם הבחינו בו באזורי מוסכים, שיחות של קרובי משפחה מסביבם ועוד פרצות קטנות אותם מחברים הפורצים עד שלבסוף מנסים לחדור לביתנו. הגנה מפני פריצות של אלו היא באופן טבעי קשה יותר.

ציפוי זכוכית – הגנה מפני פריצות

תשומת לב היא חלק משמעותי בהגנה מפני פריצות!

חשוב מאוד להימנע מפרסום היעדרות ברשתות החברתיות, נוסף על כך טפחו את הגינה והשאירו אורות דולקים, הדבר יקנה תחושה כי אתם בבית ובהרבה מקרים ימנע את הפריצה. אותם פורצים מיומנים בחלק מן המקרים מנוסים בנטרול אמצעי מיגון, לכן מומלץ מאוד להשתמש במערכות מיגון חדשות ומשוכללות, עם התקדמות הטכנולוגיה מדובר בפתרונות מתקדמים שיקשו משמעותית על הפורצים. אומנם בחלק גדול מן הפריצות – כ-18 אחוז מתוכן, מדובר בפריצות הנעשות בגלל טעויות אנוש, טעויות שמאפשרות לפורץ לעשות זאת ללא מאמץ. דלת פתוחה או חלון פתוח הם דוגמא טובה לכך. למרות הטעויות הנפוצות, מעל ל-80 אחוז מהפריצות נעשות בצורה אשר מצריכה תחכום ומיומנות, בחלק מן המקרים הפריצה כוללת נטרול מערכות מיגון ואיסוף מידע רב על אופן החיים שלכם. בשביל לצמצם משמעותית את הסיכוי לפריצה, נוסף על מערכות מיגון ואזעקה, מומלץ מאוד להשתמש בציפוי זכוכית ומיגון ייחודי לחלונות הבית.

הגנה מפני פריצות באמצעות ציפוי זכוכית לחלונות הבית

לאלו מכם שרוצים לצמצם משמעותית את הסיכוי לפריצה, ציפוי זכוכית לצורכי מיגון חלונות אשר עומד בתקני איכות ובטיחות מחמירים ישיג עבורנו את התוצאה. ציפוי זכוכית ומיגון איכותי הופך את החלונות למצופים בשכבת מגן עמידה אשר מגנה על החלון מפני פריצות.

עם ההתקדמות הרבה שנוצרה בתחום פתרונות המיגון לבית, ציפוי הזכוכית נבחר כבעל החוזק והעמידות הרבה ביותר, עמידות שהפכה אותו לציפוי המוכר כתחליף איכותי ובטוח לסורגים. העובדה שהציפוי מהווה תחליף לסורגים מגביר את תחושת הביטחון שלנו, ובנוסף בזכות היותו מוצר ידידותי ונוח להרכבה, הוא  חוסך לכם את הצורך בהתקנה מסובכת של סורגים. ציפוי החלונות מהווה גם פתרון הגנה איכותי מפני הדף ורסיסים, זאת בזכות עמידותו הרבה.

לסיום, אם ברצונכם להגן על ביתכם מפני פריצה, קודם כל נקטו באמצעי הזהירות הבסיסיים אשר לא יאפשרו פרצות קלות לאותם פורצים. לאחר נקיטת אמצעי הזהירות הפשוטים הגנו על ביתכם עם ציפוי זכוכית איכותי לחלונות הבית. ציפויי החלונות הקיימים כיום, הם ציפויים איכותיים שמהווים תחליף עמיד ובטוח לסורגים, מדובר במוצר נגיש אשר אינו מצריך התקנה מסובכת ובזכות עמידותו הרבה הוא מפחית משמעותית את הסיכויים לפריצה.

צור קשר

השאירו פרטיםCall Now Button