הקודם
הבא
הקודם
הבא

מדבקות לזכוכית

חברת OKD | סאן קונטרול מבצעת הדפסה על מדבקות אקסטרא קליר בלבן, או בצבע אחר, אשר נעשית בטכנולוגיה ייחודית ומתקדמת.

 

התוצאה המתקבלת בסופו של התהליך כמו הדפסה על זכוכית, כאשר הצבע משתנה באופן הדרגתי על הזכוכית, ויוצר מראה מיוחד ומקורי של צבע שהולך ונעלם. השינוי ההדרגתי בצבע, הוא למעשה הייחודיות הבולטת במדבקה זו.

 

OKD | סאן קונטרול, מתמחה בציפויי מגן לזכוכיות, פתרונות מיגון לבית ולעסק, ובעיצוב ובייצור מדבקות קיר, לוחות ומיתוג קירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

 

לצד הניסיון הרב שרכשה החברה עם השנים, היא משכילה להקשיב לטרנדים השונים אשר מתפתחים בעולם העיצוב, ומציעה את המענה החדשני, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

כתבו לנו

כתבו לנו או התקשרו: 073-7826191

אחת המדבקות היותר יוקרתיות היום בתחום המדבקות לציפויי זכוכית, היא מדבקה אשר מכונה "גרדיאנט". פירוש המילה גרדיאנט, (Gradient) הוא מדרון, שיפוע, והיא מוכרת לנו ממספר עולמות תוכן, ביניהם המתמטיקה, הנדסת חשמל, הגרפיקה ועוד. אפשר לומר שסגנון הגרדיאנט הופך בשנים האחרונות לאחד הטרנדים היותר בולטים, לא רק כהדפסה על ציפוי זכוכיות, אלא בכלל, בכל עולם העיצוב.

 

כאשר אנו מדברים על הגרדיאנט בעולם של ציפויי הזכוכית, אנו מתכוונים לשינוי הדרגתי, ולמעבר מגוון לגוון. שימוש בטכניקה זו מהווה מענה פונקציונאלי מחד ומענה אסתטי מאידך, והיא מתאימה גם עבור בתים פרטיים וגם עבור משרדים, חברות וארגונים.

 

OKD | סאן קונטרול מציעה מדבקות בסגנון גרדיאנט

חברת OKD | סאן קונטרול מבצעת הדפסה על מדבקות אקסטרא קליר בלבן, או בצבע אחר, אשר נעשית בטכנולוגיה ייחודית ומתקדמת. התוצאה המתקבלת בסופו של התהליך, נראת כמו הדפסה על זכוכית, כאשר הצבע משתנה באופן הדרגתי על הזכוכית, ויוצר מראה מיוחד ומקורי של צבע שהולך ונעלם. השינוי ההדרגתי בצבע, הוא למעשה הייחודיות הבולטת במדבקה זו.

 

OKD | סאן קונטרול, מתמחה בציפויי מגן לזכוכיות, פתרונות מיגון לבית ולעסק, ובעיצוב ובייצור מדבקות קיר, לוחות ומיתוג קירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לצד הניסיון הרב שרכשה החברה עם השנים, היא משכילה להקשיב לטרנדים השונים אשר מתפתחים בעולם העיצוב, ומציעה את המענה החדשני, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 

תוכלו להתרשם מפרויקטים שבהם בוצע הדפסת מדבקות בסגנון גרדיאנט, כאן

אחת המדבקות היותר פופולאריות היום לציפוי זכוכיות במשרדים ובבתים פרטיים, היא מדבקה חלבית, המכונה גם בשם 'ציפוי חלבי'. מדבקה זו מיועדת לכל מי שמעוניין לעצב את החלל בו הוא שוהה, ולהנות ממענה משולב; פונקציונאלי עבור החלל מחד, לצד עיצוב אסתטי ודינאמי מאידך. שילוב של שני פרמטרים אלו, ישמש פיתרון עיצוב מקורי ויפיפייה.

 

ציפוי חלבי – יתרונות בולטים

לשימוש בציפוי חלבי, יש מספר יתרונות בולטים. הוא מגיע במגוון עצום ורחב של דוגמאות עיצוב, חיתוכים, גדלים, צורות. מעבר לצבע הבולט שלו, ניתן גם להדפיס אותו בצבע, ועל ידי כך, להכניס התלהבות, שמחה וצבע ססגוני לחלל. בנוסף, השימוש בציפוי חלבי מאפשר פרטיות למי ששוהה בחלל, אשר יכול להתאים למשל לחדרי משרדים וישיבות, למקלחות ביתיות, לציפוי מעקה של מרפסת, ולעוד שימושים רבים נוספים. יתרון בולט במיוחד, הוא בכך שהציפוי החלבי מאפשר מעבר אור של 70%. בכך, אור רב נכנס לחלל.

 

יתרונות נוספים קשורים לנוחות שהציפוי החלבי מציע לנו. ניתן להסיר ולהחליף את המדבקה בקלות, במידה ומעוניינים בחומר, בצבע, או בדוגמא אחרת. טביעות אצבעות, אשר מופיעות כדרך קבע על דלתות של משרדים, אינן נראות על הציפוי שלו. מאוד קל לנקות אותו, ממש כמו חלון רגיל. ולבסוף, העלות שלו נמוכה, ביחס לציפויים אחרים. יתרונות אלה הופכים מוצר זה למבוקש מאוד בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

 

אנו בחברת OKD | סאן קונטרול מציעים מדבקות חלביות דמויות התזת חול.

 

קיימים 5 סוגים עיקריים של מדבקות חלביות:

1. חלבי עדין

2. חלבי מגורען

3. חלבי מתאים לתנאי חוץ

4. חלבי כסוף (מספר גוונים)

5. חלבי בצבעים

היתרון של ציפוי חלבי בהיותו מאפשר מתן פרטיות אך מאפשר מעבר אור של 70% ובכך אור רב נכנס לחלל והפרטיות נשמרת.

 

להתרשמות מפרוייקטים של ציפוי חלבי >

אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב, הוא לדעת לבחור את הפריט הנכון, שיוסיף את הטאץ' וישנה את כל חזות החלל. לעיתים, לא מדובר בדבר מסובך. אם יודעים שהוא קיים, ומשתמשים בו באופן הנכון, ניתן ליצור את אפקט ה "וואו" שיצליח להלהיב כל אדם שייפגש עם זה. אחת הדרכים הפופולאריות ביותר היום, שמצליחות להוסיף את הטאץ' הזה , ומשנות את החלל כולו, היא באמצעות שילוב של חיפוי דקורטיבי לזכוכית.

 

חיפוי דקורטיבי לזכוכית

החיפוי הדקורטיבי נעשה על ידי "הלבשת הקיר" בזכוכית, והוא מתאים גם לעיצוב חללים בבתים פרטיים, כמו חדרי מטבח, חדרי אמבט ורחצה, וגם בעיצוב משרדים של עסקים, חברות וארגונים. כאשר החיפוי מותקן במשרד העסק, החברה או הארגון, הוא יכול להוות תוספת מדהימה לשדרוגו. הוא מספק גם פרטיות וגם נראות מידתית כלפי חוץ, וכך יכול לספק מענה עבור שני הצרכים הללו. על הציפוי יכול להיות מודפס הלוגו, הסלוגן, שם האדם ושם התפקיד, וכל דבר נוסף שירצו. האפשרויות הן כיד הדמיון, וזה גם מה שיוצר עיצוב מעניין ומקורי. חיפוי דקורטיבי לזכוכית עבור משרדים, יכול לשנות את חזות המקום, וליצור מהפך של ממש.

 

מהם היתרונות הבולטים בחיפוי דקורטיבי של זכוכית?

לשמחתנו, מאז ימים אלו, חלפו כמה שנים טובות, והיום ניתן למצוא שפע ומגוון גדול ורחב של אפשרויות, סגנונות, צורות, צבעים וטקסטורות, שיכולים לספק בדיוק את אותה תחושה נכספת: עיצוב הבית בצורה המושלמת ביותר. אחת מן הדרכים היותר פופולאריות היום, על מנת להשיג תחושה זו היא להשתמש בחיפוי מיוחד הנקרא – חיפוי דקורטיבי. יתרונותיו:

  • איכותי וחזק
  • עמיד בפני שריטות וסדקים
  • מחזיק מעמד לשנים רבות
  • אין חשש מבלאי או מהתיישנות
  • בטוח וקל לנקות
  • מגוון אפשרויות עיצוב גדול- בניגוד לשימוש בחיפוי מאבן או מקרמיקה, אשר יכולת העיצוב איתם מוגבלת, בחיפוי דקורטיבי מגוון סגנונות העיצוב עצומות ובלתי נגמרות. בכך, הן יכולות לספק עיצוב ייחודי שלא יימצא בשום מקום אחר!
  • ניתן לשלב אותו בקירות, דלתות זכוכית, מעליות בזכוכית
  • יוצר מראה יוקרתי ויפה, בקווים עדינים ונקיים.

 

כיצד התקנה של חיפוי דקורטיבי מתבצעת?

לאחר לקיחת מידות הקיר, ובחירת סגנון העיצוב מבין מגוון שלל האפשרויות, אנו מתקינים את החיפוי הדקורטיבי. ההתקנה נעשית בטכנולוגיה מתקדמת בתחום הזכוכית ומשלבת עבודה עם מכשור וציוד מקצועי. כאשר אלו מתרחשים ביחד, תוצאה גבוהה ואיכותית מובטחת

 

מעוניינים להתקין חיפוי דקורטיבי אצלכם בבית? רק בחברת OKD | סאן קונטרול

חברת OKD | סאן קונטרול, היא אחת מן החברות המובילות בישראל בתחום של ציפויי מגן לזכוכית והדקורציה. החברה התקינה עשרות חיפויים דקורטיביים למגוון לקוחות; פרטיים, עסקיים וציבוריים ובשלל אפשרויות וסגנונות עיצוב. לחברה צוות מומחים רב, עתיר בידע ובניסיון, אשר יוכל לספק עבורכם את השירות המקצועי והאיכותי על מנת שהבית או המשרד שלכם, יהיו המקום הכי יפה בעיר!

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button