ציפוי חלונות

ציפוי חלונות

פתרונות הגנה כנגד שמש, קרינה וכנגד פריצות חיוניים עבור כל מבנה, רבים מאתנו מודעים לנזקים הבריאותיים שקרינת השמש עלולה לגרום. על מנת להגן על בריאות עובדי העסק וביטחונם האישי, אנחנו בOKD | סאן קונטרול מספקים פתרונות של ציפוי חלונות איכותי נגד שמש ונגד פריצה. לא רק שהפתרונות שלנו מספקים הגנה לעובדי העסק, הם גם מספקים ציפוי חלונות מעוצב וחדשני אשר משפר משמעותית את הנראות ואת התדמית של בית העסק.

נגד שמש וקרינה

ציפוי חלונות חשוב נגד קרינה, המיגון שלנו מאפשר הצללה ומניעת חדירתן של קרני שמש מסנוורות ומסוכנות.  מיגון החלונות משרה תחושת ביטחון על העובדים בעסק.  חשיבות מיגון החלונות אינה תלוית מקום, אבל עם זאת יש מקומות רגישים יותר שבהם העסק יכול להיקלע למצב בו מנסים לנפץ את חלונותיו. על מנת להגן על החלונות ולמגן אותם כאמצעי הגנה על העובדים השוהים בעסק, זאת יחד עם הגנה על שלמות המבנה, OKD | סאן קונטרול מספקת מיגון חלונות עמיד וייחודי אשר מספק הגנה מלאה מפני נזקים אלימים ומפני קרינת השמש.  לחלונות הבית או העסק יש חשיבות רבה בוויסות הטמפרטורה והאנרגיה, 50 אחוז מהוצאות הצריכה מתבזבזות בשל איבוד וצבירת חום דרך החלונות. ציפויי החלונות שלנו משמרים את החום בחורף ודוחים אותו בקיץ, כך הם מאפשרים חיסכון בעלויות ובאנרגיה. 

כשכבת מגן נגד הדף ופריצה

חלונות זכוכית הם חלונות דקורטיביים ויפים, אך הם שבירים וניתנים להריסה. החלונות עשויים להיסדק ואף להישבר בשוגג או במזיד, נזקים אלו הם בעיה אסתטית וכלכלית שבית העסק לא יכול להרשות לעצמו לספוג לעיתים קרובות. ציפוי חלונות ויצירת חלונות חסינים יהווה פתרון הגנה יעיל, בטוח וחסכוני יותר אשר יאפשר שקט ושלווה לעובדי ומנהלי בית העסק. אין חלון עמיד וחסין באופן מוחלט משבירה אבל על מנת למנוע נזק ופציעה, חשוב לצפות את החלון במגן נגד הדף והרסס. ציפוי החלונות שלנו אשר מהווה פתרון הגנתי הולם ואיכותי לנזקים אפשריים העלולים להיגרם לחלונות, הוא ציפוי מעוצב אשר יכול לשדרג את מראה העסק. הציפוי שלנו מעוצב, דקורטיבי, ושומר על חזות העסק, יותר מזה, ניתן לנצל את הציפוי לשיפור הנראות של העסק ולקישוט חלון הזכוכית בהדפס יפה הכולל לוגו של העסק, סלוגן ועוד מגוון רחב של פתרונות מיתוג ועיצוב הניתנים לבחירה. מיגון החלונות מתבצע באמצעות ציפוי הזגוגית, לאחר שלב הציפוי מתבצעת התקנה של סורגים על החלון, הסורגים מצמצמים משמעותית את השטח החשוף ומובילים להפחתה משמעותית ביכולת לפגוע בחלונות המוגנים. חשוב לציין, כי אין שום אמצעי העשוי למנוע פגיעה בחלונות מצד אנשים כמו גם מגורמי טבע שונים, למרות זאת, אין פירוש הדבר שצריך להקל ראש או להיכנע לגזירות הגורל ולוותר על מיגונם. ההיפך הוא הנכון, מיגון חלונות מקטין ומצמצם באופן משמעותי את הסיכונים הקיימים להיפגע מכל סוגי הנזק האפשריים.  

מיגון באמצעות סורגים או ציפוי חלונות?

 מיגון חלונות מפני פריצה הוא סוג אחר, משלים או עיקרי, של הגנה על חלונות . סורגים עם מנגנון נעילה מונע מקשים מאוד על פריצה. מי שיתקינו מנגנון אזעקה ודאי יוסיפו שכבת הגנה נוספת ואפקטיבית, כמו גם מי שיתקינו מצלמות. כיום ישנם פורצים נועזים ומתוחכמים אשר נחושים לפרוץ ולהשיג את זממם. אותם פורצים עשויים לנסות לנסר או לעקור את החלונות, למרות זאת, ככל שהחלון מוגן באמצעות סורגים צפופים, כך הוא מוגן טוב יותר. בנוסף על ציפוי חלונות, בOKD | סאן קונטרול אנחנו מתמחים בהתקנת סורגים צפופים אשר מספקים הגנה מצוינת ובטוחה לחלונות הבית או העסק.  זה נכון שסורגים על חלון לא הופכים את החדירה אליו לבלתי אפשרית, אבל הם הופכים אותה למסובכת ומורכבת. הסורגים הצפופים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע איכותיים ובעלי ניסיון של שנים רבות בעבודה עם מיגון חלונות, בשל כך פתרונות מיגון החלונות שלנו יספקו לכם פתרון חסכוני מאוד מפני נזקים אפשריים לחלונות, יותר מכך, הם יספקו לכם ביטחון אישי, שלווה וראש שקט בכל הקשור להתעסקות עם מיגון החלונות, ציפוי חלונות וסורגים. בOKD | סאן קונטרול נשמח להעמיד לרשותכם אנשי מקצוע המתמחים בהגנה על חלונות, זאת  על מנת לבחור בכפוף למסגרת התקציב והצרכים שלכם, את הפתרון האיכותי והיעיל ביותר.

צור קשר

השאירו פרטיםCall Now Button