אנטי סאן

 

אנטי סאן

מטרתו של ציפוי מגן לזכוכיות מפני קרינה וחום השמש – אנטי סאן – הוא למנוע מעבר של קרינת השמש המסוכנת (עד 99%) תוך הורדת הטמפרטורה בחלל החדר ושמירה על תכולתו של החדר מחד וחיסכון בעלויות מיזוג מאידך.

תכונות אלה ונוספות הפכו את הציפויים הללו לפופולאריים ביותר בקרב בעלי חנויות, בניינים ציבוריים, קניונים ובתים פרטיים. ניתן להשיג ציפויים אלו במגוון רחב של צבעים וגוונים.

ציפוי אנטי סאן לחיסכון בעלויות ובאנרגיה

ציפוי האנטי סאן משפר את בריאותכם בכך שהוא מונע את מעבר קרינת השמש ומסנן את החום והאור המסנוור. הציפוי מספק בידוד איכותי מפני החום ואף מוביל לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה. ציפוי האנטי סאן דוחה את החום ברמה של עד 83 אחוז ובכך מוביל להפחתת טמפרטורת החום בחדר, היוצר סביבה נעימה ובטוחה לכל השוהים בחדר. כאשר 50% מהצריכה שלנו מתבזבזת בגלל איבוד החום דרך החלונות, הציפוי משמר את החום הנדרש ודוחה את החום המיותר ובכך אנחנו יכולים לחסוך בעלויות הרבות של צריכת האנרגיה. הפחתת החום במבנה והמניעה של חדירת השמש מאפשרת לכם לצמצם משמעותית את חשבון החשמל וכך לחסוך בעלויות הגבוהות.


לחומרים רבים יש פגיעות גבוהה מקרינה ישירה של השמש. הכהיית החלונות מאפשרת הגנה על ציוד יקר ורגיש. עסקים רבים וגם בתים פרטיים מכילים ציוד חיוני אשר יכול להינזק מחימום ומקרינה. ציפוי אנטי סאן מונע כניסה של חום לא רצוי, כך הוא מגן על הציוד מפני נזקים אפשריים.


ציפוי אנטי סאן הוא פתרון הגנתי יעיל מאוד, הוא מאפשר לכם לחסוך באנרגיה, לחסוך בצריכה, הוא מפחית את הצטברות החום במבנה ומונע מעבר של קרינה. ההגנה אותה מספק הציפוי מאפשרת לעובדים או לבני הבית סביבה בטוחה אשר נעים להיות בה.


ציפוי אנטי סאן – יעיל, מעוצב וחדשני

כאמור, ציפוי האנטי סאן הוא פתרון מעולה להכהיית חלונות ולהפחתה של הצטברות חום במבנה. נוסף על יתרונות אלו, מדובר בציפוי המאפשר משחק עם העיצוב. כיוון שמדובר בציפוי הניתן להתאמה למבחר עיצובים, הדבר מאפשר לבעלי עסק לשפר את נראות המקום וליצור מראה חדש ומרענן.


את ציפויי אנטי סאן ניתן להשיג במגוון עיצובים מותאמים אישית לצרכי העסק, הציפוי מגיע במגוון של צבעים וגוונים המאפשרים לכם התאמה מושלמת למראה הרצוי. על הציפוי, ניתן להוסיף לחלון הדפס לוגו של העסק או כל הדפס אחר. גמישותו הרבה של העיצוב מאפשרת לכם להעניק למקום מראה חדש ורענן, מראה עדין או צבעוני – הכול לפי טעמכם. הציפוי מעניק לכם את היכולת למתג ולשפר את הנראות של העסק בהתאם לסגנון האישי שלכם.


צרו קשר עם OKD | סאן קונטרול למידע נוסף על פתרונות שיתאימו לכם והצעת מחיר הוגנת.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button