גרדיאנט

חיפוי גרדיאנט

אחת המדבקות היותר יוקרתיות היום בתחום המדבקות לציפויי זכוכית, היא מדבקה אשר מכונה "גרדיאנט". פירוש המילה גרדיאנט, (Gradient) הוא מדרון, שיפוע, והיא מוכרת לנו ממספר עולמות תוכן, ביניהם המתמטיקה, הנדסת חשמל, הגרפיקה ועוד. אפשר לומר שסגנון הגרדיאנט הופך בשנים האחרונות לאחד הטרנדים היותר בולטים, לא רק כהדפסה על ציפוי זכוכיות, אלא בכלל, בכל עולם העיצוב.


כאשר אנו מדברים על הגרדיאנט בעולם של ציפויי הזכוכית, אנו מתכוונים לשינוי הדרגתי, ולמעבר מגוון לגוון. שימוש בטכניקה זו מהווה מענה פונקציונאלי מחד ומענה אסתטי מאידך, והיא מתאימה גם עבור בתים פרטיים וגם עבור משרדים, חברות וארגונים.

 

OKD | סאן קונטרול מציעה מדבקות בסגנון גרדיאנט


חברת OKD | סאן קונטרול מבצעת הדפסה על מדבקות אקסטרא קליר בלבן, או בצבע אחר, אשר נעשית בטכנולוגיה ייחודית ומתקדמת. התוצאה המתקבלת בסופו של התהליך, נראת כמו הדפסה על זכוכית, כאשר הצבע משתנה באופן הדרגתי על הזכוכית, ויוצר מראה מיוחד ומקורי של צבע שהולך ונעלם. השינוי ההדרגתי בצבע, הוא למעשה הייחודיות הבולטת במדבקה זו.


OKD | סאן קונטרול, מתמחה בציפויי מגן לזכוכיות, פתרונות מיגון לבית ולעסק, ובעיצוב ובייצור מדבקות קיר, לוחות ומיתוג קירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לצד הניסיון הרב שרכשה החברה עם השנים, היא משכילה להקשיב לטרנדים השונים אשר מתפתחים בעולם העיצוב, ומציעה את המענה החדשני, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.


תוכלו להתרשם מפרויקטים שבהם בוצע הדפסת מדבקות בסגנון גרדיאנט, כאן

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button