הצללת חלונות

הצללת חלונות

הצללת חלונות – אחד מן הפתרונות האיכותיים ביותר הן לחיסכון במיזוג והן להגנה מקרינה. הצללה זו מבוצעת תוך שימוש בחומר מיוחד לציפוי חלונות. חומר זה משמש גם כמגן שמש – לסינון קרינה מזיקה – ומאפשר חיסכון באנרגיה וחסכון בעלויות החשמל. ציפויי המגן מונעים חדירת קרינה ושמש ומספקים הגנה אידיאלית לחלונות בית או בית העסק. מדובר בפתרונות הצללה יעילים מאוד אשר יכולים לספק לבית העסק הגנה חיונית לציוד רגיש.

הצללת חלונות ע"י ציפוי מספקת בידוד מפני חום ומפחיתה את הצורך להפעיל מזגן. בנוסף, היא מונעת חדירת שמש ובכך מבטלת את הצורך להפעיל את מערך התריסים החשמליים לעתים תכופות, מה שמוביל לחיסכון ניכר בהוצאות החשמל.

הצללת חלונות לחיסכון בעלויות ובאנרגיה

אחת מהסכנות העיקריות שניצבות בפנינו היום היא ההתחממות הגלובאלית- העלייה המתמדת בטמפרטורה של כדור הארץ שמשפיעה על כולנו ופוגעת בסביבה. ציפויי המגן ומערכות האנטי סאן שמציעה חברת OKD | סאן קונטרול הם פתרון מעולה להצללת חלונות כאשר הם מגנים מפני השמש ודוחים את החום בשיעור חסר תקדים של 83%.  בכך, אנו יכולים לצמצם  באופן משמעותי את השימוש באנרגיה חשמלית שחוסכת לנו גם בעלויות ובכך אנו גם מונעים למנוע באופן משמעותי את הנזקים הפוטנציאליים של ההתחממות הגלובאלית

ציפוי מגן מפני שמש וקרינות שונות הוא אינטרס של כל בית אב שחשוף לשמש, ודאי של חברות גדולות, אשר עובדיהן עובדים במשרדים גדולים שיש להם חלונות גדולים המהווים באופן טבעי פוטנציאל לנזק גדול. הפתרונות שלנו להצללת חלונות יאפשרו לעסק הגנה על עובדיו מפני הקרינה והשמש ויבטיחו סביבת עבודה בטוחה ותקינה.

הגנה על ציוד רגיש באמצעות הצללה

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לנזקי השמש לא רק לבני אדם, אלא גם לציוד רגיש לשמש ולחום. ציפוי הזכוכית ופתרונות ההצללה חיוניים בהגנה על ציוד זה. הדבר חשוב גם בתכנון בית, כיוון שיש צורך לקחת בחשבון את סוג הזכוכית המיועדת לציפוי.

על מנת לוודא כי הציפוי ייעשה באופן מקצועי וכי תהיה לו השפעה ישירה על צריכת האנרגיה חשוב לפנות אל חברה מקצועית, מנוסה, העובדת בכפוף לתווי תקן איכות ובטיחות מחמירים ביותר ועושה שימוש בחומרי ציפוי חסינים ועמידים בפני שמש לאורך שנים. הצללת חלונות תעניק הגנה כפולה – הן על בני האדם והן על הרכוש היקר והרגיש.

לחיסכון האנרגטי שיש בציפוי ערך ותרומה חשובים כשלעצמם. על מנת לקבל פתרון הצללת חלונות מומלץ ליצור קשר עם נציגי OKD | סאן קונטרול, חברה המתמחה בתחום שתספק לכם את הפיתרון הטוב ביותר הקיים כיום בשוק.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button