הצללת רכבים

אחת הסכנות הקיימות מאז ומעולם היא הסכנה מפני החשיפה הממושכת אל השמש. השמש פולטת קרינת גמא וקרינה אולטרא- סגולה, (UV) המהווה סכנה ממשית לאדם. קרינת השמש עלולה להזיק באופן משמעותי על האדם, ויכולה לגרום לנזקים שונים, כמו כתמים, פריחות ואדמומיות בעור, בעיקר למי שרגיש במיוחד לשמש, למשל אנשים בעלי עור בהיר. ובמקרים גרועים יותר, חלילה, היא גם עלולה ליצור בעיות רבות בעיניים והעלאת הסיכון לסרטן העור.

חשיפה ממושכת לרכב – גם בעת שאנו נמצאים ברכב!

קיימת נטייה לחשוב, כי סכנה זו שבחשיפה אל השמש, מתקיימת רק ברחוב או בעת שאנו נמצאים בבית או במשרד, אך האמת, שלא כך הדבר. קרינת השמש יכולה לחדור אלינו גם בעת שאנו נמצאים ברכב שלנו. ולכן, גם כאשר אנחנו נמצאים בו, אנחנו לא חסינים מפניה ומפני נזקיה השונים שהיא מייצרת.

הצללת רכבים

על מנת להתגבר על הסכנה שבחשיפה ממושכת אל השמש נוכל לבצע הצללת רכבים. הצללת רכבים מתבצעת בעזרת התקנה של ציפויי זכוכית ייחודים, הנדבקים בטכניקה מיוחדת על משמשות הרכב. מדובר על ציפויים חזקים, קשיחים ואיכותיים המחזיקים לאורך זמן רב ומונעים את החשיפה לשמש ולקרינה שלה באופן משמעותי.

יתרונות

לביצוע הצללת רכבים, יש יתרונות רבים, ביניהן מניעת סנוור, הן עבור הנהג, המאפשר לו להנות מנסיעה נעימה ובטוחה, והן עבור הנוסעים ברכב, הנהנים גם הם מנסיעה נעימה ורגועה. בנוסף, בכך שמתקינים את הציפויים הללו, הטמפרטורה ברכב הופכת לנעימה באמצעות הצללת פנים הרכב ובלימת החום. מאחר ונעים ברכב ומשתמשים פחות במערכות המיזוג, ניתן לחסוך הרבה כסף על הדלק.

יתרונות בולטים נוספים מתייחסים לפרמטרים שונים חשובים המשתנים מלקוח ללקוח, כמו בחירת ציפויים היוצרים פרטיות, הן עבור צורך אישי או צורך מסחרי, תחזקה שוטפת קלה וכמובן אפשרות להסרת הציפוי בקלות, ללא שום פגיעה משמעותית בשמשות הרכב.

מעוניינים לבצע הצללה לרכב שלכם?

OKD | סאן קונטרול מבית או.קיי דיל בע"מ, היא החברה המובילה בישראל בתחום ציפויי הזכוכית, ומספקת מגוון רחב של פתרונות שונים לבית,לעסק ולרכב. חברת OKD | סאן קונטרול התקינה עשרות אלפי מערכות מיגון שונות המיועדות לצרכים ולשימושים שונים, ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. הידע הרב שצברה החברה עם השנים, לצד השילוב של המקצוענות עם הטכנולוגיה שמתפתחת, מאפשרת ללקוחות ליהנות ממוצר בטיחותי, איכותי ויעיל במיוחד.

לא בטוחים מה יתאים לרכב שלכם? פנו למומחים של חברת OKD | סאן קונטרול

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button