חיפוי דקורטיבי

חיפוי דקורטיבי

אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב, הוא לדעת לבחור את הפריט הנכון, שיוסיף את הטאץ' וישנה את כל חזות החלל. לעיתים, לא מדובר בדבר מסובך. אם יודעים שהוא קיים, ומשתמשים בו באופן הנכון, ניתן ליצור את אפקט ה "וואו" שיצליח להלהיב כל אדם שייפגש עם זה. אחת הדרכים הפופולאריות ביותר היום, שמצליחות להוסיף את הטאץ' הזה , ומשנות את החלל כולו, היא באמצעות שילוב של חיפוי דקורטיבי לזכוכית.

חיפוי דקורטיבי לזכוכית

החיפוי הדקורטיבי נעשה על ידי "הלבשת הקיר" בזכוכית, והוא מתאים גם לעיצוב חללים בבתים פרטיים, כמו חדרי מטבח, חדרי אמבט ורחצה, וגם בעיצוב משרדים של עסקים, חברות וארגונים. כאשר החיפוי מותקן במשרד העסק, החברה או הארגון, הוא יכול להוות תוספת מדהימה לשדרוגו. הוא מספק גם פרטיות וגם נראות מידתית כלפי חוץ, וכך יכול לספק מענה עבור שני הצרכים הללו. על הציפוי יכול להיות מודפס הלוגו, הסלוגן, שם האדם ושם התפקיד, וכל דבר נוסף שירצו. האפשרויות הן כיד הדמיון, וזה גם מה שיוצר עיצוב מעניין ומקורי. חיפוי דקורטיבי לזכוכית עבור משרדים, יכול לשנות את חזות המקום, וליצור מהפך של ממש.

מהם היתרונות הבולטים בחיפוי דקורטיבי של זכוכית?

לשמחתנו, מאז ימים אלו, חלפו כמה שנים טובות, והיום ניתן למצוא שפע ומגוון גדול ורחב של אפשרויות, סגנונות, צורות, צבעים וטקסטורות, שיכולים לספק בדיוק את אותה תחושה נכספת: עיצוב הבית בצורה המושלמת ביותר. אחת מן הדרכים היותר פופולאריות היום, על מנת להשיג תחושה זו היא להשתמש בחיפוי מיוחד הנקרא – חיפוי דקורטיבי. יתרונותיו:

  • איכותי וחזק
  • עמיד בפני שריטות וסדקים
  • מחזיק מעמד לשנים רבות
  • אין חשש מבלאי או מהתיישנות
  • בטוח וקל לנקות
  • מגוון אפשרויות עיצוב גדול- בניגוד לשימוש בחיפוי מאבן או מקרמיקה, אשר יכולת העיצוב איתם מוגבלת, בחיפוי דקורטיבי מגוון סגנונות העיצוב עצומות ובלתי נגמרות. בכך, הן יכולות לספק עיצוב ייחודי שלא יימצא בשום מקום אחר!
  • ניתן לשלב אותו בקירות, דלתות זכוכית, מעליות בזכוכית
  • יוצר מראה יוקרתי ויפה, בקווים עדינים ונקיים.

כיצד התקנה של חיפוי דקורטיבי מתבצעת?

לאחר לקיחת מידות הקיר, ובחירת סגנון העיצוב מבין מגוון שלל האפשרויות, אנו מתקינים את החיפוי הדקורטיבי. ההתקנה נעשית בטכנולוגיה מתקדמת בתחום הזכוכית ומשלבת עבודה עם מכשור וציוד מקצועי. כאשר אלו מתרחשים ביחד, תוצאה גבוהה ואיכותית מובטחת

מעוניינים להתקין חיפוי דקורטיבי אצלכם בבית? רק בחברת OKD | סאן קונטרול

חברת OKD | סאן קונטרול, היא אחת מן החברות המובילות בישראל בתחום של ציפויי מגן לזכוכית והדקורציה. החברה התקינה עשרות חיפויים דקורטיביים למגוון לקוחות; פרטיים, עסקיים וציבוריים ובשלל אפשרויות וסגנונות עיצוב. לחברה צוות מומחים רב, עתיר בידע ובניסיון, אשר יוכל לספק עבורכם את השירות המקצועי והאיכותי על מנת שהבית או המשרד שלכם, יהיו המקום הכי יפה בעיר!

 
צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button