מגן שמש

מגן שמש

נזקיה של קרינת השמש ידועים, ומהם נובע ההכרח להתגונן מפניה. מגן שמש חיוני לעסק גם בשל ההכרח להגן על התכולה בכלל ועל מוצריו בפרט וגם על מנת להקל על האנשים ובכללם, כמובן, הלקוחות הנכנסים אל העסק.

כאשר מדובר על שימוש במגני שמש לעסק יש לשקול מכלול היבטים הקשורים זה בזה. ככל ששטח הפנים של החלון גדול יותר כך גובר הצורך להגן עליו וזאת מאחר שככל ששטח הפנים של חלונות העסק גדול יותר, כך, באופן טבעי, גדלה חשיפתם לשמש וממילא גם גובר הפוטנציאל לנזק שבחשיפה. לא מדובר רק בסכנה בריאותית. חשיפה ממושכת של חומרים שונים לשמש גורמת לדהייתם ולהאצת תהליך הבליה שלהם.

מגן שמש – יתרונות השימוש

OKD | סאן קונטרול המתמחה בשיווק ובהתקנה של ציפויי מגן לזכוכית נגד סוגים שונים של קרינה בכלל ונגד קרינת שמש בפרט מציעה ומספקת פתרונות מיגון אפקטיביים ביותר לבעלי עסקים. היתרון והאפקט הם כפולים: מגן שמש איכותי יאפשר מניעת מעבר כמעט מוחלט (עד 99% !) של קרינה מסוכנת ובנוסף, הפחתת טמפרטורה במתחם הפנימי. יש בכך גם חיסכון כספי בלתי מבוטל על ידי צמצום עלויות המיזוג. מגן שמש אפקטיבי מוצע במגוון עשיר וססגוני של ציפויים מודפסים. כך שניתן לנצל את הציפוי באופן נוסף כמו לייעד אותו, בין השאר, לאפיק שיווקי חזותי על ידי הדפסת לוגו של העסק ופרטים נוספים על אודותיו.

מגן שמש – הערך המוסף של הציפוי

האפקט והאפקטיביות המיוחדים של ציפוי המגן נגד שמש הוא באפשרות להפוך אותו לפלטפורמה שיווקית. יתרון הגודל מוכח למעלה מכל ספק: מספר האנשים הנחשפים לפרסום הוא עצום.

מכל היבט ומכל זווית שמסתכלים על מגני שמש לעסק, רכישתם היא עסקה כדאית ומשתלמת. מגני השמש של OKD | סאן קונטרול מיוצרים על פי תקני איכות ובטיחות מחמירים. הם עמידים לאורך זמן והתועלת שלהם, המורגשת והמוכחת תכף לשימוש בהם, מתגברת ומצטברת לאורך זמן, הן בשל מניעת חדירתן של קרינת שמש מזיקה לעסק והן בשל השמירה על איכות ועל עמידות התכולה שלו.

גם להגנה מרסיסים והדף

ציפוי מגן שמש מהווה הזדמנות לבירור ולקבלת מידע על אודות סוגי הציפויים הנוספים שמומלץ לצפות בהם את חלונות העסק. בין השאר OKD | סאן קונטרול מציעה ציפוי נגד הדף ורסיסים, שהוא ודאי נדרש וחיוני למבנים גבוהים החשופים לסוגי פגיעות ומפגעים שונים.

כאשר מדובר בזכוכיות גדולות במיוחד במבנים שבהם הכרח להגן על המתחם ולמגן אותו באופן מיטבי, מוצע לבעלי העסקים לשקול התקנת מערכת עיגון ציפויים, המהווה פתרון למיגון זכוכיות הנתונות בין פרופילים עשויים אלומיניום. עיגון הציפוי מחזק ומעצים באופן משמעותי את חוזק הזכוכית ומבטיח את עמידותה באמצעות הידוקה וחיזוקה למסגרת החלון.

מגן שמש לעסק מוסיף לו ולבעליו ערך מוסף. מדובר, עיניכם הקוראות עדות, במוצר רב שימושי ורב תכליתי, אשר בחינתו על פי מאזן של עלות-תועלת לא מותירה אף לא שמץ ספק בדבר החשיבות, הנחיצות, הכדאיות והתועלת של רכישתו.

פנו אלינו למידע נוסף

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button