מיגון זכוכית

מיגון זכוכית

סכנות שונות יכולות להתרחש למבנה שלנו ולנו בימים כתיקונם. החשיפה הממושכת אל השמש, וכתוצאה מכך החשיפה לקרינת הגמא ולקרינת האולטרא סגולה (UV) העלולה לגרום לנזקים רבים. כמו גם סכנות הקשורות לגנבים ולפריצות וסכנות כתוצאה מהדף ורסיסים, היכולים להתרחש כתוצאה ממצב של מלחמה, טילים או קסאמים. על מנת להתמודד עם סכנות אלה באופן המיטבי ביותר, מומלץ במיוחד לבצע מיגון זכוכית.

מיגון זכוכית

מיגון זכוכית נועד לספק את ההגנה הטובה ביותר עבור השוהים בחלל, בין אם זה בבית, במשרד או בחנויות, בתי מסחר ותעשייה. המיגון מתבצע על ידי מגוון של טכניקות, בניהם הכהיית חלונות, הצללת חלונות, מגני שמש והתקנה של ציפויים מיוחדים על הזכוכית, כאשר הבחירה בין הטכניקות השונות תהיה על סמך המאפיינים השונים של המבנה כמו גודל, אורך, גובה, סוג המבנה, מיקומו ועוד. בנוסף, בחירת הטכניקה תעשה בהתאם לדרישותיו ולצרכיו הייחודים של הלקוח.

כיצד מתבצע מיגון זכוכית?

המיגון לזכוכיות מתבצע על ידי הדבקת ציפויי מיוחד, המגיע עם יריעות איכותיות וקשיחות העשויות פוליאסטר. יריעות אלה מודבקות משני צידי הזכוכית בטכניקה מיוחדת ובכך מהוות שכבה נוספת של ציפוי, חזקה והכי חשוב- עמידה לאורך זמן, ובפני הנזקים הקלים והקשים כאחד.

מה ניתן להרוויח מכך?

  • מניעה של חדירת קרני השמש, עד כ-99%!
  • הגנה מפני פריצות וגניבות
  • הגנה מפני הדף ורסיסים
  • יצירת פרטיות לשוהים בחלל
  • סביבה נעימה ומוגנת
  • ובמילה אחת – ביטחון.

המציאות שבה אנו חיים כיום, מחייבת אותנו לשמור על החיים שלנו ועל חיי הסובבים אותנו. לא משנה באיזו סכנה מדובר. החיים שלנו הם ערך עליון, וככאלו, חובה עלינו לשמור עליהם מכל משמר. הפיתרון של התקנת מיגון זכוכית, הינו פיתרון אידיאלי שכן מעבר לכל התועלות הספציפיות שהוא מציע, הוא פשוט יוצר ביטחון לשוהים בחלל. והביטחון שלנו, חשוב מאין כמותו.

מעוניינים להשיג ביטחון?

אם אתם מעוניינים להשיג את הביטחון, את השקט ואת השלווה לחיים שלכם. תוכלו להשיג אותו באמצעות התקנה של מיגון זכוכית על ידי חברת OKD | סאן קונטרול. חברת OKD | סאן קונטרול, מבית או.קיי דיל בע"מ, הינה החברה המתמחה בארץ בתחום ציפויי המגן לזכוכיות. לחברה יש ידע וניסיון רב שהצטבר עם השנים, אשר הוביל לעשרות אלפי פרויקטים שונים בארץ ובחו"ל ללקוחות פרטיים וציבוריים כאחד. סוגי הטכניקות בהם משתמשת החברה מגוונות ומתאימות עבור כל מבנה.

תוכלו להתרשם באתר זה ממגוון הפרויקטים שביצעה החברה וכמו גם ממגוון הטכניקות בהן היא עושה שימוש. מומחי החברה יעמדו לשירותכם בשמחה בכל עת.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button