עיצוב משרדים

המשרד שלנו, הוא כרטיס הביקור שלנו. העיצוב שלו, יהיה הדבר הראשון לו ישימו לב אנשים שנכנסים אליו. בין אם מדובר על העובדים, או על הלקוחות שלנו, עיצוב המשרד יכול להשפיע על מי שנכנס. הוא יכול לגרום לו לתחושות חיוביות, נעימות ואף שמחות, ולחילופין, הוא יכול לגרום לתחושות שליליות, לזרות, ואף לתחושת ניכור לעיתים.

 עיצוב משרדים

עיצוב משרדים

על מנת לגרום לבאים בשערי המשרד תחושות חיוביות, נעימות ושמחות נוכל לבצע עיצוב משרדים. עיצוב משרדים, הוא שם כולל ורחב, ובתוכו נוכל למצוא מגוון רחב של אפשרויות שישמחו את לב האנשים ועצם השהות בחלל המעוצב יספק עבורם תחושות חיוביות של השראה ויחדיר בהם את המוטיבציה הדרושה לעבודה.

 

חיפוי דקורטיבי

חיפוי דקורטיבי פופולארי למשרדים בהם אנו רוצים להוסיף נופך מיוחד. המשמעות של חיפוי זה, היא "הלבשת" הקיר באמצעים שונים, כמו קרמיקה, שיש, אבנים, עץ זכוכית או פרקטים. כאשר לכל חומר המאפיינים הייחודים שלו ואופן ההלבשה והתחזוקה שלו. כמובן שסגנונות העיצוב הם אינסופיים ויוכלו להיבחר על ידי הטעם האישי של הלקוח.


חיפוי זכוכית

ניתן לבצע חיפוי קירות על משטח זכוכית. עיצוב זה יהיה מתאים בעיקר לחדרי אמבט ומטבח. הוא מוצמד לקיר ללא חיבור ויכול להיות על קירות או על תקרות. כמובן שהוא יכול להיות מודפס בסגנונות עיצוב ובצבעים שונים ורבים, ויכול גם להכיל משפטים או ציטוטים שנרצה.


מדבקות קיר

מדבקות קיר הפכו לפופולריות במיוחד בימנו, גם בגלל אין סוף האפשרויות שהן מציעות וגם בגלל האפשרות להשתמש בהם לכל חלל מסוג שהוא, בין אם זה לחללים שונים במשרד, בבית או בבית העסק. קיימים סוגים שונים של מדבקות קיר העמידים בפני מים ובפני מפגעים אחרים. נוכל למצוא מדבקות לקיר אשר יגרמו לעובדים לחלום, להעיז ואף לעורר השראה, על ידי אייקונים נעימים, פרחים ואף ציטוטים של אישי עולם.


הדפסה על קנבס

טכניקה נפוצה, יכולה לשנות בעלות של שקלים בודדים את המשרד לבל היכר. הדפסה על קנבס מתבצעת מצילום או מהעתק של ציור ויכולה לשדרג פלאים את חלל המשרד. היא יכולה לבוא כתמונת השראה, או כתיעוד של אירוע בלתי נשכח, המזכיר חוויות מאירועים שונים במשרד. הדפסה על קנבס יכולה להוסיף לבאים בשערי המשרד צבע וחיות לשגרה האפורה.היום, ניתן לבצע עיצוב משרדים במגוון רחב של דרכים, המתאימים גם לדרישות ולצרכים של הלקוח, וגם למסגרת התקציב שלו. מעוניינים לבצע עיצוב משרדים? לא בטוחים מה יהיה הכי יפיפייה עבורכם? התייעצו עוד היום עם המומחים של חברת OKD | סאן קונטרול

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button