פתרונות מיגון לבית ולעסק

 פתרונות מיגון לבית ולעסק

לא רק תחכומם של הפורצים מחייב הגברת אמצעי האבטחה ושכלול האמצעים האמורים לספק לנו פתרונות מיגון לבית ולעסק; גם ההכרח למגן את המתחמים שבהם אנחנו שוהים חלק ניכר מהיום בכלל ואת ביתנו-מבצרנו בפרט. גורמי סיכון שלא קשורים רק לפעילות זדונית של בני אדם אלא לפורענויותיו של הטבע ולנזקיו של מזג האוויר מחייבים אותנו לעשות זאת.


מיגון הבית והעסק מתבצע על ידי שורה של אמצעים פיזיים וטכניים.  ברור כי ככל שהתקציב העומד לרשותנו לצורך המיגון גדול יותר, כך נוכל להוסיף מעגלי אבטחה והגנה רבים ואפקטיביים יותר, שיאותתו לנו על סכנה קרובה או על פריצה שזה עתה מתבצעת והן פתרונות מיגון לבית ולעסק שימנעו את הפריצה או את הנזק לחלוטין.

פתרונות מיגון לבית ולעסק – הגנה ממה?

אחד הדברים החשובים שצריכים להילקח בחשבון כאשר נדרשים לנושא פתרונות מיגון לבית ולעסק, הוא פתרון מיגון חלונות. אמצעי מיגון כנגד חום, קרינה מייננת, חום, סנוור, והגנה מפני רסיסים לאחר פיצוץ או כתוצאה מהדף חזק. כמו כן, ודאי נעדיף במקומות מסוימים חלונות שיאפשרו לנו לראות מבלי להיראות או, לכל הפחות, חלונות שיצוידו במנגנון הצללה והסתרה שניתן לווסת אותו ולשלוט עליו.


ההגנה הטובה ביותר היא הגנה טובה

לא תמיד ניתן לשלב שתי תועלות במוצר אחד, אבל ניתן לעשות זאת כאשר מזמינים ציפויי מגן לחלונות אצל חברה המסוגלת לספק אותם לכל מטרה, ובתוך כך גם להציע ציפויים מודפסים, לרבות שימוש בלוגו, המהווים מענה בטיחותי ושיווקי מן המעלה הראשונה לעיצוב העסק ולמיתוגו וכל זאת תוך כדי מתן אמצעי הגנה פיזי יעיל ביותר. חלונות מועדים לפורענות מעצם העובדה שהם עשויים זגוגית. יש מי שמשקיעים מאמצים ומשאבים רבים בהתקנת דלת איכותית ועצמתית עם מנגנוני הגנה כפולים ועצמתיים, אבל אינם מייחסים חשיבות מספיקה להגנה על חלונות הבית אפילו לא ברמה הבסיסית הנדרשת.


אשר על כן, כאשר מתכננים פתרונות מיגון לבית ולעסק יש לחשוב על כל הפתחים (והסוגרים!) הפוטנציאליים, העלולים להוות נקודות תורפה ולכן מהווים מוקדים הכרחיים לחיזוק. לא תמיד ניתן, וגם אם ניתן לא תמיד רצוי, להקיף את הבית בחומת מגן בלתי עבירה ובלתי חדירה, אבל תמיד כדאי, רצוי ומומלץ להגן על הבית או על העסק, בין השאר, באמצעות מנגנון אזעקה, מצלמה במעגל סגור, מנעול חזק, סורגים (ודאי על העסק) ואמצעי מיגון רלוונטיים נוספים.


פתרון מיגון חלונות כולל ואפקטיבי מחייב ציפוי מגן כנגד פריצה וכנגד הדף ורסיסים, ציפוי הגנה מפני  קרינה סלולארית, ציפוי נגד קרינת השמש ונגד דהייה וכל אלה תוך כדי עיגון הציפוי  למסגרת האלומיניום של החלונות. חשוב לציין, כי גם הטובים שבפתרונות המיגון לבית ולעסק מפני בני אדם לא הופכים את הפריצה אליהם לבלתי אפשרית אבל הם ודאי הופכים אותה להרבה יותר קשה.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button