ציפוי חלבי

ציפוי חלבי

אחת המדבקות היותר פופולאריות היום לציפוי זכוכיות במשרדים ובבתים פרטיים, היא מדבקה חלבית, המכונה גם בשם 'ציפוי חלבי'. מדבקה זו מיועדת לכל מי שמעוניין לעצב את החלל בו הוא שוהה, ולהנות ממענה משולב; פונקציונאלי עבור החלל מחד, לצד עיצוב אסתטי ודינאמי מאידך. שילוב של שני פרמטרים אלו, ישמש פיתרון עיצוב מקורי ויפיפייה.


ציפוי חלבי – יתרונות בולטים


לשימוש בציפוי חלבי, יש מספר יתרונות בולטים. הוא מגיע במגוון עצום ורחב של דוגמאות עיצוב, חיתוכים, גדלים, צורות. מעבר לצבע הבולט שלו, ניתן גם להדפיס אותו בצבע, ועל ידי כך, להכניס התלהבות, שמחה וצבע ססגוני לחלל. בנוסף, השימוש בציפוי חלבי מאפשר פרטיות למי ששוהה בחלל, אשר יכול להתאים למשל לחדרי משרדים וישיבות, למקלחות ביתיות, לציפוי מעקה של מרפסת, ולעוד שימושים רבים נוספים. יתרון בולט במיוחד, הוא בכך שהציפוי החלבי מאפשר מעבר אור של 70%. בכך, אור רב נכנס לחלל.


יתרונות נוספים קשורים לנוחות שהציפוי החלבי מציע לנו. ניתן להסיר ולהחליף את המדבקה בקלות, במידה ומעוניינים בחומר, בצבע, או בדוגמא אחרת. טביעות אצבעות, אשר מופיעות כדרך קבע על דלתות של משרדים, אינן נראות על הציפוי שלו. מאוד קל לנקות אותו, ממש כמו חלון רגיל. ולבסוף, העלות שלו נמוכה, ביחס לציפויים אחרים. יתרונות אלה הופכים מוצר זה למבוקש מאוד בקרב לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.


אנו בחברת OKD | סאן קונטרול מציעים מדבקות חלביות דמויות התזת חול.


קיימים 5 סוגים עיקריים של מדבקות חלביות:

1. חלבי עדין

2. חלבי מגורען

3. חלבי מתאים לתנאי חוץ

4. חלבי כסוף (מספר גוונים)

5. חלבי בצבעים

היתרון של ציפוי חלבי בהיותו מאפשר מתן פרטיות אך מאפשר מעבר אור של 70% ובכך אור רב נכנס לחלל והפרטיות נשמרת.


להתרשמות מפרוייקטים של ציפוי חלבי >

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button