ציפוי מגן לזכוכית וחלון ממ"ד

 פתרונות מיגון לבית ולעסק

זכוכית היא מוצר רגיש ושביר, המחייב נקיטת אמצעי הגנה משולבים. האיומים הפוטנציאליים על זכוכית מחייבים את בעלי המתחמים (או הרכבים) שבהם יש חלונות זגוגית בכלל וחלונות זכוכית גדולים בפרט, לעשות כל מה שניתן כדי להגן עליהם. חברת OKD | סאן קונטרול משקיעה כל מאמץ נדרש וכל משאב אפשרי, כדי לספק ללקוחותיה מוצר מוגמר, מובחר, בטיחותי ואיכותי, העומד בכל התקנים הבינלאומיים המחייבים.


החברה, המציעה מגוון פתרונות ציפוי לחלונות ומתקינה את אחד המוצרים החשובים ביותר – ציפוי מגן לזכוכית וחלון ממד נגד הדף ורסס. הציפוי הדק והנקי מאפשר שמירה על החזות העיצובית החלקה והאחידה של החלון. באזורים המועדים לפורענויות מסוגים שונים, לרבות – חלילה – רעידת אדמה, חשוב להיערך מבעוד מועד ולבצע פעולות שנועדו לצמצם את החשיפה לגורמי סיכון שונים בניהם ניפוץ הזגוגיות ופיזור רסיסיהן.

 

ציפוי ביטחון לזכוכית לשדרוג הבטיחות

ציפוי מגן לזכוכית נגד הדף ורסס מוכר ומאושר על ידי חברות הביטוח, משרד הביטחון ופיקוד העורף, כאמצעי מגן בטיחותי ומספק. חברת OKD | סאן קונטרול מתקינה בביתכם ציפוי מגן ההופך את הזכוכית הרגילה לזכוכית 'ביטחון'- המגבירה את תחושת הביטחון של מי ששוהים במקום שבו החלונות מצופים בשכבת המגן החיונית והאפקטיבית – ממ"ד או כל חדר אחר. סוג זה של ציפוי עשוי להידרש במיוחד במקומות, אשר בהם תלוי ועומד איום מתמשך וקבוע על בתים המצויים במקומות פוטנציאליים לנפילות פצצות וטילים – לא עלינו.


אתם מוזמנים לפנות לקבלת מידע וייעוץ חינם כדי לבחון ולברר אפשרות רכישת סוגים נוספים של ציפויים לזכוכית ובהם ציפויים נגד חום, קרינת השמש וקרינה סלולארית.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button