חיתוך אותיות

חיתוך אותיות

אחת הדרכים היותר אפקטיביות לפרסום מותג, בית העסק או חברה, הוא באמצעות התקנת שילוט ושימוש בטכניקה של חיתוך אותיות. חיתוך אותיות מהווה את הפלטפורמה לפרסום המותג, הלוגו וסמליו השונים בית העסק או החברה, כאשר הוא משמש כגורם חשיפה נרחב במיוחד. כמו כן, הוא משמש עבור מטרות דקורטיביות שונות.

חומרים ושיטות חיתוך

חיתוך אותיות מתבצע במגוון שיטות ובשימוש של חומרים שונים ומגוונים. האותיות יכולות להיות עשויות מאותיות PVC מוקצף, מאותיות פרספקס, מאותיות אלומיניום ונירוסטה, מאותיות פוליאוריטן מוקצף,מאותיות נחושת, פליז ועץ. כמו כן, הן יכולות להיעשות בחיתוכים שונים, כמו לייזר ומים. הסוגים השונים נבחרים הן בהתאם לצרכיו של הלקוח והן בהתאם למאפייניו השונים של המבנה. חיתוך אותיות יכול לשמש כשלט בעצמו,או להיות חלק מהלוגו שמוצג.

מגוון אפשרויות חיתוך

הטכנולוגיות והמכשור המתקדם של העולם המודרני מאפשרים לנו יחד, ליצור אותיות המעוצבות בהתאם לסגנון ולטעם האישי,עם עיצובים, גדלים, עוביים, צבעים ופונטים שונים. אפשרויות הבחירה הגדולות מאפשרות ללקוח להנות ממוצר אשר מותאם לטעמו האישי והייחודי. חיתוך אותיות ניתן לבצע הן עבור הקירות החיצוניים של בית העסק והן בתוכו. הן מותקנות באמצעות הדבקה ישירה במקום הייעודי, או בהרחקה על ידי רגליות אחוריות נסתרות.

עלויות

מאחר ומגוון האפשרויות גדול ועצום, ניתן לומר שמדובר בעלות משתנה. הפרמטרים השונים שיקבעו את העלויות יתייחסו לסוג האותיות החתוכות, לגודל, לשיטות ולחומרים השונים מהם עושים את האותיות. בניגוד לשלטים אחרים, אשר יכולים לדרוש תחזוקה יקרה, השימוש באותיות חתוכות, זול יותר. הסיבה לכך טמונה בעבודה, שמאחר ומדובר באותיות חתוכות, נפרדות אחת מהשנייה, גם התחזוקה, אופן הניקוי ואף התיקון שלהם, במידת הצורך, יהיו קלים בהרבה. ולכן, לטווח הארוך, חיתוך אותיות יכול להיות הוצאה משתלמת עבור העסק.

חיתוך אותיות בעידן דיגיטלי

בניגוד לעבר, בו היו מבצעים חיתוך באמצעות מסורים ידניים אשר היו פוגעים בדיוק ומגבילים את סוג הפונט ועוביו, אנו עדים להתפתחויות החיוביות בתחום, עם המצאות של חיתוך CNC חיתוכי מים ולייזר מיוחדים המסייעים ביצירת אותיות מדויקות, עם אינספור אפשרויות עיצוב. מכונות ממחושבות אלה משפרות באופן משמעותי את התהליך, בניגוד לעבר ומביאים לתוצאה מושלמת.

החיתוך ככלי דקורטיבי

את השימוש בחיתוך אותיות אנו מוצאים לרוב בבתי עסק, כאשר הן משמשות ככלי שיווקי, אולם, ניתן להשתמש בהם גם עבור מטרות דקורטיביות שונות ולעצב את בית העסק או המשרד עם מילים ומשפטים אשר יעוררו השראה בקרב העובדים, יחדירו בהם את המוטיבציה הנדרשת ויניעו אותם בשמחה לעבודה.

OKD | סאן קונטרול

חברת OKD | סאן קונטרול מספקת ללקוחותיה שירותים מתקדמים של חיתוך אותיות עם מגוון רחב של טכניקות לרבות אותיות PVC, פרספקס, אלומיניום ועץ.

חברתנו מבצעת חיתוך אותיות בהתאמה אישית ומספקת הן אותיות חתוכות מלאות והן בהתאם לגרפיקה מתבקשת כמו לוגו, פונטים, סמלים ועוד. כמו כן, החברה מאפשרת חיתוך אותיות בעוביים שונים ובהתאם לחומר הגלם והתקציב שעומד על הפרק. זאת, תוך כדי חתירה בלתי פוסקת למקסום השקעתו של הלקוח בשלט המיועד. לאחר החיתוך והצביעה, צוותי ההתקנה שלנו יתקינו את האותיות באתר המיועד.

למגוון שימושים, חיתוכים ועיצובי אותיות היכנסו לעמוד הפרויקטים שלנו

 
צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button