לוגו למיתוג קירות

לוגו למיתוג קירות

אחד הטרנדים היותר בולטים בשנים האחרונות בתחום העיצוב המשרדי, הוא יצירת לוגו למיתוג קירות. התפיסה היא, כי הנראות של המשרד, מהווה פרמטר חשוב בו יש להשקיע, ולכן אנו מוצאים בשנים האחרונות, רצון אשר הולך וגובר בקרב בעלי עסקים, חברות וארגונים, המעוניינים להנכיח את הלוגו של החברה, גם באופן וויזואלי, על גבי הקירות.


הדפסת לוגו למיתוג קירות על ידי OKD | סאן קונטרול


חברת OKD | סאן קונטרול, מבית או. קיי. דיל בע"מ, מציעה הדפסות לוגו אשר נועדו למיתוג קירות. הלוגו מודפס ונחתך במגוון דרכים ייחודיות ומתקדמות, באופן כזה שהוא משתלב עם מיתוג הקירות, ועם העיצוב הקיים, מבלי לפגוע בו, בשום צורה שהיא. טכניקות הדפסת הלוגו מגוונות, ונבחרות כמובן בהתאם לצרכים, לדרישות וגם לטעמו האישי של הלקוח. בין הטכניקות הבולטות של הדפסת לוגו אותן מבצעת חברת OKD | סאן קונטרול, ניתן למצוא: חיתוך צורני, מדבקות מלאות, חיתוך PVC, חיתוך אלומיניום ועוד.


מחלקת גרפיקה ייחודית


לחברת OKD | סאן קונטרול, מחלקת גרפיקה מיוחדת, אשר מלווה, מייעצת ומסייעת ללקוח בהעמדה וביצירת הדמיות ממחושבות, על מנת שיהיה ניתן לראות את התוצאה הסופית, כבר בהתחלה. עובדה זו מאפשרת ללקוח להתרשם מן התוצאה, ובמידת הצורך, גם לבצע שינויים נוספים לפני ביצוע ההדפסה.


הדפסת לוגו של OKD | סאן קונטרול – איכותי, חדשני וטכנולוגי


חברת OKD | סאן קונטרול מבית או.קיי דיל בע"מ, מתמחה בציפויי זכוכיות, ביצירת פתרונות מיגון לבית ולעסק ובייצור ובעיצוב של ציפויים מודפסים: מדבקות, לוחות קיר, ועוד, אשר מתבצעים בטכניקות מתקדמות, למגוון שימושים. הערכים אשר עומדים לנגד עיניה של החברה הן איכות, טכנולוגיה וחדשנות, אשר כולן באות לידיי הן במוצרים אשר מסופקים על ידה והן בשירות שהיא מספקת ללקוחותיה.


צפו בפרוייקטים שלנו למגוון דוגמאות של שילובי לוגו במיתוג הקיר

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button