מדבקות לוח

מדבקת לוח

מדבקות לוח מציעות את השימושיות של לוח בעיצוב עדכני ובמגוון רחב של חיתוכים . ניתן להשתמש בהן לכל צורך שלוח מסורתי מציע, כאשר הוא מגיע עם נוחות חדשנית. אנו בחברת OKD | סאן קונטרול, מבית או.קיי.דיל פיתחנו מדבקת לוח מחיק בעלת אורך החיים הגבוה ביותר שקיים כיום בשוק. המדבקה מהווה תחליף מושלם ללוח המחיק הישן והמוכר.


עיצוב בהתאמה אישית

את המדבקות לוח ניתן לעצב ולהדפיס בכל צורה, חיתוך, עיצוב וגודל שרוצים. עובדה זו מאפשרת לכל לקוח להשתמש בלוח מחיק, באופן אשר מותאם לצרכיו הייחודים וכמו גם לטעמו ולסגנונו האישי.


OKD | סאן קונטרול מציעה שני סוגים של מדבקת לוח מחיק:


מדבקת לוח מחיק מגנטי


את סדרת הלוחות המחיקים שלנו ניתן לקבל כלוחות מגנטים בכל גודל שתרצו. הן באות בצבע לבן, ומשמשות בעיקר עבור חדרי מנכלי"ם, חדרי עובדים, חדרי ישיבות ועוד. מדבקות אלה מגיעות במגוון רחב של חיתוכים וגדלים ומהוות כלי מצוין לתזכורות, הודעות ותרשימים שונים.


מדבקת לוח גיר


מדבקה זו מיועדת לעבודה עם גירים בדומה ללוח הקלאסי וניתן לקבלה בכל צבע וגודל שרוצים. למדבקה אורך חיים ארוך במיוחד. היא מתאימה למשרדים, מסעדות, כיתות לימוד ובכל מקום שבו יש צורך בלוח גיר. מדבקה זו מהווה גם מענה פונקציונאלי, וגם מענה אסתטי, כאשר היא משתלבת נהדר בחלל המעוצב.


למה לקנות דווקא מחברת OKD | סאן קונטרול?


OKD | סאן קונטרול, מבית או.קי. דיל בע"מ, מתמחה בתחום ציפויי המגן לזכוכיות, פתרונות מיגון לבית ולעסק, עיצוב וייצור של ציפויים מודפסים, מיתוג קירות, מדבקות קיר, מדבקות לוח ועוד. הניסיון שצברה החברה עם השנים, מאפשר לה לספק ללקוחותיה מוצר איכותי בשירות הטוב ביותר.


כנסו לעמוד הפרויקטים לצפות במגוון שימושים למדבקות לוח גיר בעיצובים ייחודיים. בנוסף, תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו, לגבי התאמה של מדבקות לוח אצלכם.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button