מדבקות קיר למשרדים

מדבקות קיר למשרדים

מדבקות קיר, הפכו להיות טרנד חם ופופולארי ביותר בארץ ובעולם. ולא בכדי. מדובר באחת ההמצאות הפשוטות ביותר, שיכולה בקלות ובעלות זולה באופן ניכר, לשדרג כל פינה וכל חלל, בבית או במשרד. זאת בניגוד לעבר, שעל מנת לשדרג את הבית או את המשרד, היינו צריכים לחסוך כסף רב, להשקיע מחשבה רבה בעיצוב, לצייר ציורי קיר ואפילו לעיתים גם לחתוך לשבלונות. ברגע שהיינו עושים טעות לא היה ניתן לתקן.

מדבקות קיר למשרדים

בין כל המדבקות שעוצבו, ניתן למצוא מדבקות לבית הכוללות, מדבקות קיר לחדר השינה, לחדר מטבח, לחדר רחצה לחדר ילדים ותינוקות. מגמה מיוחדת שמתפתחת במיוחד בשנים האחרונות, היא בתחום של מדבקות קיר למשרדים.

סוגים שונים של מדבקות קיר למשרדים

קיימים סוגים שונים של מדבקות .כאשר יש מדבקות קיר למשרדים שעשויות מחומר שנקרא "ויניל" –חומר פלסטי שעמיד בפני מים ובפני מפגעים אחרים. חומר אחר של מדבקות קיר למשרדים הוא "PVC",  שנוסף לעמידותו בפני מים הוא גם ידידותי לסביבה.בנוסף, קיים מגוון גדול ורחב ביותר של אפשרויות עיצוב של מדבקות, החל מהצבעים, הטקסטורות ואף המרקמים של המדבקות.

מדבקות קיר למשרדים – יתרונות

  • -עיצוב ואסתטיקה: עיצוב חדשני, מרהיב ביופי, מותאם למאה ה-21
  • -מפיח חיים: מראה "חי" תוסס ופעיל, בניגוד לקירות הלבנים המשעממים במשרד.
  • -מספק השראה לשוהים בחלל- בונה קרקע פורייה להעלאת רעיונות.
  • -יוצר תחושות חיוביות לשוהים במשרד. מספק לשוהים בחלל תחושות רגועות, נעימות ושמחות.
  • -אינו פוגע בקיר- ניתן להוריד את המדבקות בכל רגע שנחליט והן לא ישאירו שום סימנים על הקיר.
 …

מחפשים מדבקות קיר למשרדים? רק בחברת סאן קונטרול!

חברת OKD | סאן קונטרול מבית או.קיי דיל בע"מ, מתמחה במגוון רחב של פתרונות מיגון, ציפוי, חיפוי, הצללה של זכוכיות, חלונות, שמשות וקירות. בנוסף, החברה מספקת מדבקות קיר למשרדיים, כאשר הם באים במגוון גדול ורחב של עיצובים. החברה מספקת שירות מקצועי ואיכותי לעשרות לקוחות פרטיים וציבוריים, בניהם גם משרדי ממשלה, חברות היי-טק, בתי חולים, מוסדות חינוך ועוד. חברת OKD | סאן קונטרול עומדת לשירות הלקוחות  תוך ראיית צרכי הלקוח ומתאימה לו באופן אישי את אשר לו הוא זקוק. חברת OKD | סאן קונטרול, תשמח לעמוד לשירותיכם.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button