מיתוג קירות

מיתוג קירות

אחד הטרנדים אשר צוברים תאוצה מרובה בבתי עסק, חברות וארגונים רבים, בשנים האחרונות, הוא מיתוג קירות. היום,יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שהנראות של החברה שלהם, היא קודם כל הכרטיס הביקור שלהם. ולכן, יצירת מיתוג קירות, יכולה להשפיע באופן מהותי על הרושם שיצרו, וכמו כן, גם על הרגשות השונים, הן של הלקוחות, אשר מבקרים באופן תדיר בחברה והן עבור העובדים המועסקים בה.

מיתוג קירות

מיתוג קירות, קודם כל מנכיח ומבליט את ערכי הליבה של החברה. הוא מדגיש את החזון, המטרות והתפיסות השונות של החברה תוך ציון הסלוגן ושימוש במאפיינים החזותיים של המותג. באשר לעובדים, הוא יכול להקרין גאוות יחידה, לחזק ולטפח את המוטיבציה הדרושה להם, להמשך עבודה רווחית ויעילה.

סוגים

מיתוג קירות מתבצע באמצעות הדפסה בפורמט רחב ובאמצעות הדבקה של מדבקות קיר. החיתוכים נעשים על פי עבודת הגרפיקה שבוצעה, בהתאם לצרכיו ולדרישותיו השונות של הלקוח, מה שיוצר מיתוג המהווה גם כלי שיווקי קבוע וגם כלי דקורטיבי-עיצובי. מיתוג קירות מתבצע לאחר שנקבעה שפה עיצובית אחידה היוצרת בידול למותג ומשווה לחלל הייעודי, מראה הרמוני המשתלב יחד איתו.

מה מיתוג קירות באמת עושה לנו…

קירות אשר מעוצבים בצורה ממותגת, יצירתית, מבדלת וייחודית יוצרים אווירה ורגשות חיוביים לשוהים במקום. כאשר הם מגיעים עם משפטי העצמה וחיזוק הם מעוררים השראה, גורמים לאנשים לחשוב. הם מחדירים מוטיבציה, מעיפים את הדמיון ומאפשרים לאנשים לשהות בחלל חיובי אשר בכוחו לקדם ולפתח רעיונות אשר ירימו את החברה לרמה אחת, מעל כולם. בנוסף, מיתוג קירות, פעמים רבות, מחזק את תחושת החיבור וההזדהות של הלקוחות ושל העובדים עם המותג. הוא מזכיר להם בכל יום את הדרך ואת ה" אני מאמין " של החברה.

לא רק לבעלי עסקים

זה יכול להיות יעיל במיוחד עבור בתי עסק, חברות וארגונים, אולם גם עבור חללים שונים בבית, ובעיקר לאנשים שעובדים מהבית ורוצים לשדרג את חדר העבודה שלהם באמצעים מרעננים ולא יקרים.

מעוניינים לבצע מיתוג קירות? רק בחברת OKD | סאן קונטרול

חברת "OKD | סאן קונטרול, מבית או.קיי דיל בע"מ, מתמחה במגוון רחב של פתרונות מיגון, ציפוי, חיפוי, הצללה של זכוכיות, חלונות שמשות וקירות. עם חברת OKD | סאן קונטרול תוכלו לבצע מיתוג קירות במגוון רחב של צבעים, צורות, סגנונות ואפשרויות עיצוב, אשר יצרו שפה עיצובית חדשה במשרד, ישדרגו את הנראות של פני החברה ויפיחו בכל מי שנכנס בשעריה חיים חדשים.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button