עיצוב קירות

האפשרויות לעיצוב משרד או עסק היום מגוונות יותר מאי פעם. כאשר מדברים על עיצוב קירות, למעשה מדברים בעיקר על חיפוי קירות שונים ברחבי או העסק. ניתן לצפות נישות מסוימות כמו חדרי המתנה, חדרי ישיבות או מטבח או ללכת על עיצוב כולל לכל המבנה. כיום ניתן להשתמש במגוון הציפויים על מנת ליצור אווירה מתאימה, לחדד מסרים מתרבות החברה או פשוט לקבל עיצוב אלגנטי ומרשים.

לקירות יש חלק גדול מאוד בעיצוב המשרד או העסק. הם אלה המשפיעים על נראות החלל יותר מכל רכיב אחר. בתהליך העיצוב האתגר הגדול הוא חיפוי הקיר, שהרי ההיצע הוא רב – היום ניתן למצוא מגוון ציפויים רחב לקירות הכולל בין השאר מדבקות בצורה וטקסטורה מגוונת, אותיות מעוצבות ואפילו ציפוי קיר עם ריח!

מגוון עצום של עיצובי קירות לרשותכם

כשפותחים עסק או משרד חדש, יש צורך ורצון ליצור ייחוד ובידול, גם בשביל התחושה של העובדים במקום וגם על מנת ליצור את הרושם הנכון על מבקרים ואחרים. אפשרויות עיצוב המשרד היום הן גמישות ורחבות בין השאר באמצעות עיצוב קירות. הנה מספר דוגמאות:

פרוייקט מאיר האב

מדבקות לוח – מדבקות לוח נעשו פופולריות בשנים האחרונות והן למעשה מדבקות המאפשרות חיפוי קיר פרקטי לכל חלל. מדבקות הלוח מגיעות בעיצובים שונים או כחלק מהעיצוב הכולל. מדבקות אלו יכולות לשמש למגוון רחב של צרכים: במסדרונות העסק כדי להעביר מסרים, בחדר הישיבות כדי לעזור בניהול הדיון וכדומה.

לוגו למיתוג קירות – OKD | סאן קונטרול מציעה מגוון רחב של לוגואים מיוחדים לעיצוב קירות. הלוגואים מעוצבים ע"י הדפסת / חיתוך אותיות. OKD | סאן קונטרול משתמשת במגוון טכניקות ליצירת לוגו מרשים בתלת מימד, טכניקות הדפסה מגוונות ועוד.

מדבקות קיר וטפטים – כאשר מדובר על טפטים או מדבקות לעיצוב הקיר, לא מדובר על טפט בגווני בז' עם פרחים כמו שהיו פעם אלא על מדבקות ענק באיכות הדפסה גבוהה בהן ניתן לשלב כל תמונה או עיצוב שעולה על הדעת. צפו במגוון העבודות שביצענו בעמוד הפרויקטים כדי לקבל טעימה.

יש לא מעט אופציות נהדרות לצורך עיצוב קירות וקבלת חלל משודרג ומושקע, כך שתוכלו לבחור את סוג החיפוי בהתאם לאופי החלל וליהנות מגימור מושלם, כזה שיאפשר לכם, לעובדי החברה והמבקרים בה ליהנות מעיצוב המשרד או העסק בכל יום מחדש.

צור קשר

השאירו פרטים    Call Now Button